Ana sayfa Teknoloji Donanım&Elektronik En İyi 6 USB-C Aksesuarı

En İyi 6 USB-C Aksesuarı

1057
0

USB-C’nin hayatımıza girmesiyle birlikte port çokluğuna ve kablo karışıklığı son vermiş olduk. Bununla birlikte bu yolda ilk adımı atan yeni çıkardığı Macbook’lar ile Apple oluyor. Önceden Macbookların üzerinde 4-5 port bulunurken şimdi ise bu portlar tek bir noktada toplanmış durumda. Fakat bazen aynı anda bir çok işlem yapmak isteriz.

Mesela Mac’imizi şarj ederken aynı anda HDMI ile bağlantı saplayıp bir taraftan da USB bağlamak gibi. Fakat sadece bir tane USB-C girişimiz olduğundan bu işlemleri ancak USB-C aksesuarları ile yapabiliriz. Gelin birlikte mükemmel USB-C aksesuarlarına göz atalım:

11) Griffin BreakSafe

Breaksafe sizin için USB-C soket sistemini manyetik sisteme çeviriyor.

Apple severlerinde bildiği gibi daha önce Macbook’larda MagSafe şarj noktası bulunmaktaydı ve bunlar manyetik sistem ile bağlanıyordu. USB-C ise bir soket şeklindedir. BreakSafe ise sizin için soket sistemini manyetik sisteme çeviriyor. BreakSafe USB-C girişinize harici bir bağlantı noktası takıp aynı MagSafe bağlantı noktası gibi manyetik olarak kullanmanıza olanak sağlar Bu sayede güç kablonuzun çekildiğinde Mac’inizide peşinde götürmeden güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.