Ana sayfa Teknoloji Bilgisayar Windows Telefonunuz Uygulamasına Kullanıcıları Memnun Edecek Özellikler Geliyor

Windows Telefonunuz Uygulamasına Kullanıcıları Memnun Edecek Özellikler Geliyor

782
0

Microsoft’un Telefonunuz uygulamasına ilginizi çekecek yeni özellikler geliyor. Güncelleme ile beraber yeni telefon modelleri uygulamanın desteklenenler listesine eklenecek ve ekran yansıtma özelliğini uygulamaya dahil edilecek.

Telefonunuz uygulaması mevcut olarak telefonunuzdaki fotoğraf, video ve mesajları yönetmenize imkan veriyor fakat bazı kaynakların sızdırdığı bilgilere göre Microsoft Telefonunuz uygulamasında köklü değişiklikler yapmak üzere.

Sızdırılan bilgilere göre artık telefonunuzun ekranını bilgisayarınıza aracısız bir şekilde yansıtıp kullanabileceksiniz. Bu yenilik en çok emülatör kullananları sevinderecek gibi görünüyor. Microsoft tarafından getirelecek bu güncelleme ile bilgisayarınızdaki fare ve klavye ile telefonunuzun kontrolünü sağlayabileceksiniz. Microsoft’un bu güncellemesi en çok emülatör üzerinden mobil oyun oynayanları sevindirecek.

Bunların yanında yeni güncelleme ile telefonunuzdaki güncellemeleri eş zamanlı olarak bilgisayarınızdan da yönetebileceksiniz. Hangi uygulamaya ait bildirimleri almak istediğinizi seçip Telefonunuz uygulaması üzerinden ona ait bildirimi eş zamanlı alabileceksiniz.

Söz konusu özellikleri kullanabilmeniz için Windows 10 sürümünüz en az 1803 olmalı ve akıllı telefonunuz en az Android 7.0 Nuga işletim sistemine sahip olmalıdır.