Ana sayfa Küresel Yaşam Podcast Yayınlarımız Ezgi ile Elif’in Sunduğu “Belçika Günlükleri” İle Başladı

Podcast Yayınlarımız Ezgi ile Elif’in Sunduğu “Belçika Günlükleri” İle Başladı

2511
0

DijitalX, her hafta yayınlanacak podcast serilerine koronavirüs temalı “Belçika Günlükleri” ile başladı. Elif ile Ezgi’nin Belçika’da koronavirüs gözlemleri için ilk bölüm Spotify ve Soundcloud’da.

DijitalX podcast serilerine bu haftadan itibaren başlıyor. İlk seri, Ezgi ile Elif’in sunduğu “Belçika Günlükleri” olacak.

Eğer hala dinlemediyseniz öncelikle MIT ve NASA araştırmacısı Tansu Daylan ile yapılan söyleşimize kulak kabartmak isteyebilirisiniz;

Korona virüs nedeniyle dile kolay tüm dünya uzun bir zamandır evlerine kapanmış durumda, izlenen diziler, filmler, okunan dergiler, kitaplar ve dinlenen şarkılar derken birçok eğlence aracımızı tüketmiş bulunmaktayız.

Dolayısıyla, biz DijitalX olarak yeni bir döneme başlamaya karar verdik. Bu dönem bir çok yeniliğide beraberinde getirecek örneğin podcast serileri, instagram ve youtube üzerinden canlı söyleşiler, daha interaktif ve içten sosyal medya paylaşımları sizleri bekliyor. Bizi takipte kalın.

Podcast yayınlarımız sadece Spotify ve Google Podcast programlarında yayınlanmaktadır.

Yeni Podcast Yayınımızı Dinlemek İçin Tıklayın; DijitalX Belçika Günlükleri 1.Bölüm: Ezgi ve Elifin Koronavirüs Günlükleri: